Владімір Яковлєв
Владімір Яковлєв

Засновник видавничого дому «КомерсантЪ» Владімір Яковлєв, який зараз живе в Ізраїлі, закликає росіян залишати країну. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Інтуїція мене начебто ніколи ще не зраджувала. Я впевнений, що в Росії найближчим часом – тижні, місяці – відбудеться один із двох сценаріїв. Або зміна влади з абсолютно непередбачуваними і небезпечними наслідками. Або важка соціальна криза з вуличною злочинністю, браком найнеобхіднішого і реальною небезпекою для життя й здоров’я громадян», – написав він. «Тому, без жодних жартів: якщо є можливість, їдьте і, головне, забираєте дітей», – рекомендує він.

Яковлєв додав, що можна їхати не назавжди, а на 2-3 місяці, на півроку: «Але – їдьте. Якщо за цей час нічого не станеться і ситуація налагодиться, я сам буду радий помилитися».

«Я розумію, що ті, кому сьогодні 25-30, не відчувають реальності таких сценаріїв. Я теж їх у цьому віці не відчував. Поки одного разу не повернувся з відпустки, не позаймався вранці спортом на «Динамо», не вийшов зі спортзалу, не сів у машину і не виявив, що разом зі мною на червоному світлофорі біля Білоруського стоять танки та інша бойова техніка. Це був ранок 18 серпня 1991 року, ранок ГКЧП. Три ночі поспіль місто з трепетом прислухалося до автоматних черг за вікнами. Тоді все дивом не скінчилося смертовбивством, – нагадав він. – Цього разу дива не буде тому, що ті, хто тоді були слабкі, сьогодні – сильні, а тих, хто тоді був у країні і мав можливість вплинути на ситуацію, сьогодні в країні немає».

Зазначимо, що колишній радник Президента РФ Андрєй Ілларіонов заявляв, що Росія готується до великої війни.

Інформаційний Акцент

  • вася

    Это всё мелочи, зато КРЫМ НАШ!!!!!!!! Да здравствует дядя путлер!!!!