Лікарчук
Костянтин Лікарчук

Після повідомлення про звільнення з посади заступник голови Державної фіскальної служби Костянтин Лікарчук погодився на пропозицію пройти перевірку на так званому детекторі брехні. Про це сам екс-чиновник повідомив на своїй сторінці у Фейсбук з посиланням на інтернет-видання «Солдат-Студент», де опублікували відеозапис перевірки на поліграфі.

Проходячи тест на «детекторі брехні», Костянтин Лікарчук підтвердив, що пішов на роботу в державний сектор не задля власного збагачення. Крім того, чиновник не ставив підписи на документах, які мали б корупційну складову, не отримував «відкати» чи хабарі. Водночас звільнений заступник голови ДФС відповів, що погрози через викриття злочинів у ДФС йому не надходили, а зробив він це не для того, щоб залишитись у керівництві держструктури, а лише тому, що хотів допомогти змінити державу.

Нагадаємо, Костянтин Лікарчук, перебуваючи на посаді заступника голови ДФС, заявляв про корупцію на митниці, якій зелене світло давав очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров. За словами Лікарчука, в роботі ДФС закладений системний конфлікт між податковим та митним напрямами, а Насіров фактично підпорядкував митницю собі.

Своєю чергою, очільник ДФС направив до правоохоронних органів матеріали про корупцію у відомстві, зокрема у діяльності заступника голови Костянтина Лікарчука.

Зрештою, 7 вересня з ініціативи Романа Насірова та з погодження прем’єра Арсенія Яценюка та міністра фінансів Наталії Яресько Костянтина Лікарчука звільнили із займаної посади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ