У Тернополі затримали чиновника-корупціонера
У Тернополі затримали чиновника-корупціонера

Заступник Тернопільського міського голови, депутат Тернопільської обласної ради погорів на великому хабарі за надання в користування земельних ділянок на території міста. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ, передає РБК-Україна.

Під час обшуку у чиновника знайшли та вилучили 135 тис. грн., які він вимагав та отримав від громадянина за надання в користування земельної ділянки. В цілому, за даними ГПУ, заступник міського голови вимагав та отримав неправомірну вигоду на загальну суму 217 тис. грн.

«Заступника мера затримали на підставі ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч. ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права займати відповідні посади», – йдеться в повідомленні.

Наразі проводять слідчі та оперативно-розшукові заходи, спрямовані на збір і фіксацію доказів, а також вирішують питання про обрання щодо затриманого чиновника запобіжного заходу. Процесуальне керівництво у виробництві здійснює ГПУ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ