Андрій Мохник
Андрій Мохник

Заступник лідера партії «Свобода» Андрій Мохник на своїй сторінці у Facebook різко розкритикував заяву міжнародної правозахисної організації Amnesty International про те, що заборона Компартії України є «кричущим порушенням свободи самовираження та об’єднання і має бути негайно скасована». Націоналіст написав, що представники цієї організації – «негідники і падлюки».

Політик зазначив: «Спробували б вони так заявити полякам, у яких в Конституції прописана заборона нацизму, фашизму і комунізму. Або спробували б указувати юдеям на неприпустимість засудження нацистів».

За словами Мохника, Amnesty International про це – ні пари з уст, однак розкривають рота на українців, «предків яких московсько-большевицькі нелюди масово морили голодом, розстрілювали, гноїли в концтаборах, вивозили на сибіри, катували, грабували, принижували, нищили під корінь. Щодо яких здійснили геноцид. І це не просто факт, це юридично встановлений факт. Та й в новітній історії власне комуністична партія стала на сторону московських окупантів у священній війні проти москалів. Це ще один приклад для розуміння того, що українцям треба опиратися на власні сили і не зважати на запаскуджені культурним марксизмом та лібералізмом структури».

Нагадаємо, що 16 грудня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Міністерства юстиції про заборону діяльності КПУ. Уже наступного дня на сайті Міжнародної правозахисної організації Amnesty International було оприлюднено заву, мовляв заборона КПУ – порушення свободи слова. Політолог Ігор Хсів у коментарі виданню Інформаційний Акцент заявив, що після заборони КПУ – комуністи політичний труп та підкреслив, що такі рішення треба було ухвалювати на першому році Незалежності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ