Василь Паскал
Василь Паскал

«Нелюстрований заступник Арсена Авакова Валерій Паскал, який під час Революції гідності віддавав наказ стежити за майданівцями, віддавав злочинні накази під час трагічних подій біля Верховної Ради 31 серпня цього року». Про це йдеться у повідомленні ГО «Всеукраїнська люстрація» у Facebook.

Організація опублікувала відео, на якому зафіксовано, як Василь Паскал віддавав наказ силовикам, аби ті кидали в натовп димові гранати та вибухові пакети.

«Таким чином дії Паскала підпадають під ст. 365 ККУ – «Перевищення влади і службових повноважень», тобто силовики замість правоохоронних функцій виконували роль протиборчої сторони – самі стали учасниками масових безладів», – заявили в ГО «Всеукраїнська люстрація».

Активісти закликали Генпрокуратуру негайно розпочати розслідування і відсторонити Василя Паскала від його посади. Вони наголошують: якби Арсен Аваков виконав вимоги закону і вчасно люстрував одіозного чиновника, «можливо, не було б такої ескалації конфлікту і невинні не постраждали б».

Зауважимо, що про численні «здобутки» заступника чинного керманича МВС Василя Паскала ЗМІ неодноразово повідомляли. Докладніше тут: ПАСКАЛА (кандидата на заст.мін.МВС) – ДО ЛЮСТРАЦІЯ!!!, «Цепной пес» Януковича – Василий Паскал на службе у Авакова.

Інформаційний Акцент

  • Наблюдатель

    У мене при всій ненависті до попередньої влади та нинішньої “молодої команди” два запитання до автора статьї:
    -кого ставити на посади слідчих та керувати слідчими (фаховий спеціаліст готується 5 років, а потім близько 10 відточує майстерність, ну в кого вона відточена не в той бік, так це біда не тільки нашої держави) недоношиних патрульних поліціянтов? Хай нас Бог від них боронить!
    -Невже злочин повернути назад те, що жбурнув в тебе злочинець, згадайте кадр з Білого сонця пустелі, коли Верещагін випробував на міцність Сухова?