У ГПУ з’ясували, хто фальшував ЗНО

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру одному з посадовців Українського центру оцінювання якості освіти, повідомили у прес-службі ГПУ.

«Генеральна прокуратура України здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, що розслідує Головне слідче управлінням МВС України за фактами несанкціонованого втручання та зміни інформації в «Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання», – пояснили в прокуратурі.

ГПУ вдалось з’ясувати, що перший заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти вступив у злочинну змову з невстановленими особами Центру і вносив зміни у результати ЗНО.

28 липня першому заступнику директора УЦОЯО Володимиру Виннику вручили повідомлення про підозру. Прокуратура скерувала клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Нагадаємо, 22 липня у ГПУ заявили, що мають намір допитати усе керівництво Українського Центру оцінювання якості освіти в рамках розслідування справи про незаконне втручання в єдину систему оцінювання.

Читайте: Вдале полювання: у Центрі оцінювання якості освіти виявили банду корупціонерів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ