Юлія Клименко
За фактом події відкрили кримінальне провадження

У Переяслав-Хмельницькому, що на Київщині, напали на родину заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлії Клименко. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, після візиту до заповідника в Переяслав-Хмельницькому, її родина вирішила оглянути центр міста, однак заблукала. Щоб розвернутися, вони заїхали на паркову одного з місцевих готелів «Артак». Саме там і стався напад.

Клименко зауважила, що тієї миті, коли вони заїхали на парковку, туди під’їхав Nissan, всередині якого, як виявилося згодом, був власник готелю.

«Оскільки ми не встигли швидко розвернутися, «джентельмен» почав голосно сигналити і через 15 секунд оскаженілий вилетів зі своєї машини та почав штовхати і бити через відкрите вікно машини старшого сина, викрикуючи нецензурну лексику та погрози»,  – розповіла вона.

Коли заступниця міністра, її 18-річний син і чоловік вийшли з машини, до них підбіг пасажир Nissan і підключився до побиття родини.

Внаслідок побиття її права рука стала синьо-фіолетово-зеленою з гематомами, у її чоловіка пошкоджений ніс, на голові сина, якого били головою об бетонний бордюр, – гулі та гематомами, а також забите плече, численні синьці, подряпини та садна по всьому тілу. Крім того, їй розірвали одяг, а молодші діти, які спостерігали за бійкою, отримали психологічну травму.

Потім родина Клименко провела 5 годин в районному відділенні поліції, де вона разом із чоловіком і трьома дітьми давала свідчення і знімала побої.

За фактом події відкрили кримінальне провадження.

Читайте: Чорновол на засіданні Ради подряпала обличчя Безбаху

БЕЗ КОМЕНТАРІВ