Порошенко, Супрун
Порошенко запропонував Супрун працювати над покращенням системи охорони здоров’я у міністерстві

Президент Петро Порошенко запропонував лікарці та волонтеру Уляні Супрун посаду заступника міністра охорони здоров’я України. Про це йдеться на сайті глави держави.

Згідно з повідомленням, відбулася зустріч Порошенка і Супрун. Глава держави привітав пані Уляну з річницею отримання українського громадянства та запропонував працювати над покращенням системи охорони здоров’я у міністерстві.

Порошенко заявив, що звернувся до Уряду з проханням призначити її на посаду заступника міністра охорони здоров’я.

«Дуже розраховую на Вас. Раніше ми з Вами приділили увагу військовій медицині, і наші воїни отримали забезпечення ліками, аптечками, послугами медиків. Але зараз завдання більш амбітне», – зазначив Порошенко.

Президент наголосив, що першочерговою метою є розробка та затвердження стратегії реформування галузі охорони здоров’я.

Глава держави звернувся з проханням до Уляни Супрун за короткий термін спільними зусиллями разом з Кабміном та Верховною Радою підготувати пропозиції та винести їх на розгляд суспільства.

Порошенко повідомив, що проект стратегії реформування галузі охорони здоров’я розглянуть під час засідання РНБО.

У свою чергу, Супрун зазначила: «Як є політична воля, тоді все складеться. З вашою підтримкою, думаю, ми зможемо подолати багато проблем».

Як відомо, Уляна Супрун – українка за походженням, яка народилася у США. Разом із чоловіком Марком Супруном вона переїхала до України під час Революції Гідності.

Уляна Супрун є лікарем за фахом. У травні 2014 року подружжя започаткувало організацію «Захист Патріотів», щоби забезпечити бійців належним медичним досвідом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ