Катер «Іволга» підняли з води, знайшли тіла ще двох загиблих
Катер «Іволга» підняли з води, знайшли тіла ще двох загиблих

Затонулий катер «Іволга» незабаром почнуть розпилювати, щоби витягти тіла загиблих. Про це повідомляє ТСН.

Відзначається, що в найближчі години фахівці розпочнуть роботи з розрізання корпусу катера, щоби дістатися до нижніх кают. Також, експерти переконані, що там знаходяться ще загиблі, але їх кількість не називають.

«Доступу до цих тіл поки немає. Вони завалені тими речами, які є всередині. Тобто видно, що там є тіла, але для того, щоб отримати доступ до них, потрібно взагалі розібрати завали або вирізати частину судна. Тому стільки там буде знайдено і дізнатися про ці тіла можна буде лише після того, як звідти їх отримають», – пояснив голова урядової комісії з розслідування причин аварії Геннадій Зубко.

Нагадаємо, 17 жовтня в 15.38 в Чорному морі в районі міста Білгорода-Дністровського Одеської області  перекинулося прогулянкове судно «Іволга». На борту перебувало щонайменше 36 осіб (зокрема, одна жінка). За інформацією Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області, 22 людини були врятовані, їхній стан стабільний. У медзакладах залишаються дві людини. 14 пасажирів загинули. Наразі, за інформацією прокуратури Одеської області, їхні особи встановлено.

Як заявив віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, керівник урядової комісії з розслідування причин цієї трагедії Геннадій Зубко, на борту судна могли бути ще й інші люди. 19 жовтня, суд заарештував капітана затонулого катера на 2 місяці без права внесення застави. 19 жовтня катер «Іволга» підняли з води, знайдено ще двох загиблих.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ