Спецпризначенці з РФ
Спецпризначенці з РФ

Полонені спецпризначенці з Росії, яких затримали в Луганській області, заявляють, що самі не звільнялися з лав збройних сил РФ. Про це повідомили Алєксандр Александров і Євген Єрофєєв, передає РБК-Україна.

«Дійсний військовослужбовець. Принаймні був. Ну, наскільки мені відомо, сам я не звільнявся, рапортів ніяких не писав», – сказав Александров. Він зазначив, що виконував наказ керівництва. «Був наказ, і як військовий я його виконував. Відрядження таке», – сказав Александров. Слова дружини, яка заявляла, що він звільнився з лав армії Росії, спецназівець відповів, що не знав цієї інформації і шокований.

На питання про те, чи є армія РФ на Донбасі, Александров відповів ствердно. «Як бачите, вона є. Просто невигідно зізнаватися в цьому», – зазначив військовий. Також він додав, що за службу в «ЛНР» і «ДНР» керівництво обіцяло подвійну зарплату.

Другий спецназівець, Євген Єрофєєв, також спростував інформацію Міноборони Росії про своє «звільнення».

«Я ще не звільнявся. Просто така ситуація, інформаційний вакуум, до нас ніхто не приходить з нашого як би посольства, ніхто з нами не зустрічається, не розмовляє. Жодного разу не бачив жодного представника нашої країни, хоча є громадянином Росії. Не знаю, що зараз взагалі відбувається і у що все виллється. Але сподіваюся, що все буде добре. Повернуся до батьків, до жінки», – сказав Єрофєєв.

Нагадаємо, 16 травня біля Щастя затримали двох російських спецназівців із Самари. Їм оголошено підозру в тероризмі. Пізніше в Міноборони РФ заявили, що затримані на Донбасі спецназівці є колишніми військовими.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ