На прес-конференції також продемонстрували російську гвинтівку, вилучену в одного з затриманих російських вояків
На прес-конференції продемонстрували російську гвинтівку, вилучену в одного з затриманих вояків РФ

Затриманих російських військових привезли до Києва, де продовжили їх лікувати. Про це повідомив на прес-конференції українських силовиків у понеділок, 18 травня, начальник Генштабу України генерал Муженко. Про це повідомляє Українська правда.

За його словами, є незаперечні фото і відео докази приналежності цих військових до лав російської армії, які будуть оприлюднені після певної обробки. Радник глави СБУ Маркіян Лубківський наголосив: «Хочу рішуче спростувати будь-які чутки про громадянство цих осіб. Вони росіяни і військовослужбовці РФ». За словами силовиків, один із полонених вже на третій ротації на Донбасі. На прес-конференції також продемонстрували російську гвинтівку, вилучену в одного з затриманих.

Силовики пояснили, що наразі на місці затримання російських бійців триває спецоперація з пошуку інших членів групи росіян, бо, за свідченнями одного з затриманих, у їхній групі було 14 осіб. Муженко також пообіцяв, що експертів місії ОБСЄ обов’язково запросять до затриманих. Також росіянам нададуть можливість поспілкуватися з рідними.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, сьогодні, 18 травня, прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков заявив, що російських військових на Донбасі не було й немає, а питання про перевірку інформації із затримання спецназівців потрібно адресувати не в Кремль, а в Міноборони.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ