Ігор Мосійчук
Мосійчук оголосив голодування

Народний депутат Ігор Мосійчук, якого уже завели до судового залу в Печерському суді столиці, заявив, що оголошує голодування, передає УНН.

«Я оголошую голодування доки не буде повалено режим цинічних бариг», – заявив Мосійчук. Разом з тим, нардеп висловив думку, що йому оберуть запобіжний захід без можливості внесення застави.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 вересня Верховна Рада двома голосуваннями зняла недоторканність з народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука та дала дозвіл на його арешт. СБУ провела затримання нардепа.

Перед цим Генеральний прокурор Віктор Шокін показав у залі 4-хвилинне відео, на якому людина, схожа на Мосійчука, отримує хабар, обіцяючи домовитися про видобуток неназваних корисних копалин з екологами та міліцією. Також він говорить, що гроші потрібні партії на вибори. Пізніше прес-служба прокуратури повідомила, що Мосійчук звинувачується за п’ятьма статтями Кримінального кодексу, зокрема, у хабарництві (ч. 4 ст. 368), хуліганстві (ч. 2, 3 ст. 296), погрозі посадовій особі (ч. 1, 2 ст. 350), втручанні в діяльність судових органів (ч. 1 ст. 376) і загрозі судді (ч. 1, 2 ст. 377).

Ляшко заявив, що шокований оприлюдненими в парламенті відео і зазначив, що в разі доведення провини Мосійчук повинен понести відповідальність за законом. Водночас він додав, що бачить політичний підтекст в кримінальному переслідуванні народних депутатів його фракції і не вірить у провину Мосійчука.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ