Кросівки
Кросівки через Bluetooth прив’язані до телефону

Кросівки, які самі зашнуровуються, розробив студент із Вінниці Роман Лановий. Над винаходом він працював протягом трьох років, пише Gazeta.ua.

Взуття оснащене GPS-навігатором, клімат-контролем та вібромасажером. Створити річ, яка би знадобилась людству, Роману спало на думку після перегляду стрічки «Назад у майбутнє». 

Отже, кросівки через Bluetooth прив’язані до телефону. На пристрої потрібно запустити програму й вони почнуть працювати. Приміром, на екрані можна виставити температуру, яка має бути у взутті (за кілька хвилин механічні рецептори починають її піднімати чи опускати).

Окрім того, устілки оснащені спеціальною програмою для сліпих. Вібродвигуни, які вмонтовані в устілку по всій площині, реагують на перешкоду. Якщо за кілька метрів очікуються сходи або зміна рельєфу, то людина відчувє легку вібрацію та може швидше зорієнтуватись.

Взуття має сподобатись також вагітним жінкам чи людям із надмірною вагою. Завдяки спеціальним тримачам, що розміщені на стінках кросівок, вони самостійно зашнуровуються. Коштуватиме пара 90 доларів.

Читайте: Креативні нью-йоркці створили взуття-дисплей

БЕЗ КОМЕНТАРІВ