Павло Кишкар
У 2014 році Кишкар воював в АТО у складі батальйону «Донбас»

Народний депутат Павло Кишкар, обраний за списками «Самопомочі», заявив, що виграв у лотерею 1,2 млн гривень завдяки власній математичній системі.  Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу «112 Україна».

У декларації про доходи за 2015 рік у графі «Подарунки, призи, виграші» у  Кишкаря зазначені 1 млн 200 тис. грн.

«Це виграш. Усі знають, що я причетний до грального бізнесу, я маю можливість користуватися власною системою, математичною», –  сказав він та уточнив, що мав гральний бізнес до його заборони в 2009-му році.

«Я купив лотерейний білет і виграв. Але можливість виграшу дає математичний аналіз. Це доволі складна система в плані роботи. Я закінчував Малу академію наук за напрямом «Вища математика». Є такі передумови, що ми можемо створити певні математичні моделі», – зазначив Кишкар.

За його словами, виграш в Українській національній лотереї задекларовано, з нього сплачені всі податки.

Раніше Кишкар заявляв, що в Малій академії наук пройшов курс теорії ймовірності й теорії ігор, а в Манчестері був слухачем курсу з побудови грального бізнесу.

Нагадаємо, Кишкар був обраний у Верховну Раду за списками «Самопомочі», однак через голосування за особливий статус Донбасу був виключений із фракції, а згодом увійшов у «Блок Петра Порошенка».

Він є засновником юридичної компанії «ЕСЕЙЧ Україна» (законопроектна робота, юридичний супровід великого і середнього бізнесу). 2014 року воював в АТО у складі батальйону «Донбас».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ