Завершилися випробування туристичного космічного корабля
Завершилися випробування туристичного космічного корабля

У США Техаська компанія Blue Origin оголосила про успішне завершення випробувань суборбітального космічного корабля New Shepard.  Про це повідомляє інтернет-видання Цікавості.

Випробування відбувалися на космічному комплексі поблизу міста Ван-Хорн. Корабель підлетів на висоту 93 км, після чого від нього відокремилася капсула, яка опустилася на землю за допомогою парашута.

«Якби на борту були астронавти, їхній політ у космос був би дуже хорошим, а повернення — плавним. Під час зниження в гідравлічній системі відбувся спад тиску. На щастя, ми вже деякий час працюємо над Удосконаленням нашої гідравлічної системи. Незабаром ми зможемо зробити ще один запуск», — зазначив власник компанії Blue Origin Джеффрі Безос.

Апарат може взяти на борт трьох пасажирів і долетіти до висоти 100 км, яка вважається межею земної атмосфери. Приватна компанія Blue Origin спеціалізується на розробці космічних кораблів, які в подальшому можуть використовуватися для космічних екскурсій. Також компанія розробляє нові двигуни, які здатні замінити російські РД-180.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ