До збірної вимушених переселенців увійдуть від 5 до 10 спортсменів
До збірної вимушених переселенців увійдуть від 5 до 10 спортсменів

У літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро в 2016 році візьме участь збірна біженців і вимушених переселенців. Таке рішення ухвалив виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК), передає Meduza.

Повідомляється, що збірна біженців проведе власну церемонію підняття прапора в олімпійському селищі й нарівні з національними збірними братиме участь у церемоніях відкриття і закриття Ігор.

Форму для учасників команди біженців надасть МОК. Якщо члени цієї збірної посядуть призові місця або стануть чемпіонами, на церемонії нагородження на їхню честь піднімуть олімпійський прапор, а також пролунає олімпійський гімн. Участь спортсменів з цієї команди в Олімпіаді профінансують зі спеціального фонду.

Планується, що до збірної біженців увійдуть від 5 до 10 спортсменів. Їхні імена виконком МОК оголосить на засіданні в червні. Кандидатів  відбиратимуть за такими критеріями: рівень спортивних досягнень, наявність офіційного статусу біженця, підтвердженого ООН, а також особисті обставини спортсменів.

Як видомо, літні Олімпійські ігри відбудуться в 2016 році в Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня. Очікується, що у цих змаганнях візьме участь рекордна кількість країн – 206.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ