76586ad8593b55078132af7908822ab6_main
Збірна України \ Фото НОК України

Збірна України увійшла до двадцятки країн із найбільш численними збірними на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро, повідомляє XSport.

Україна, яку в Ріо представлятимуть 205 спортсменів, посіла 16-те місце серед понад 200 команд. При цьому за українську збірну виступатимуть на 40 спортсменів менше, ніж на Олімпійських Іграх-2012.

Найчисельнішою збірною в Ріо стане команда США – 555 спортсменів, на другому місці – Бразилія, її представлятимуть 465 спортсменів. На третьому місці – Китай (462), на четвертому – Німеччина (425), на п’ятому – Австралія (410).

Далі йдуть Франція, Велика Британія, Японія, Канада. Замикає десятку найчисленніших збірних Італія.

Як повідомляв Інформаційний акцент, в олімпійському містечку в Ріо замайорів український прапор. У церемонії взяли участь усі українські спортсмени, які вже приїхали в столицю Олімпійських ігор, а також президент НОК України Сергій Бубка. Разом з українським були підняті прапори ще чотирьох країн.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет не став відстороняти збірну Росії від участі в Олімпійських іграх-2016. Таке рішення ухвалили під час засідання Виконкому МОК, що відбулось 24 липня.

При цьому МОК віддав право допуску чи недопуску російських спортсменів до участі в Олімпіаді міжнародним спортивним федераціям. Вони будуть зобов’язані провести індивідуальний аналіз допінгового резюме кожного спортсмена, беручи до уваги лише надійні й адекватні міжнародні тестування, а також вивчити інформацію з доповіді WADA, щоби виявити причетних осіб. Будь-яка причетна особа (спортсмен, тренер або функціонер) не буде акредитована на Ігри.

Таким чином, за попередніми даними, Росію представлятимуть 256 спортсменів, що є дванадцятим показником.

Як відомо, Національний олімпійський комітет України в доповнення до державних премій встановив власні грошові винагороди для медалістів Олімпіади-2016. Сума преміальних складатиме 300, 200 та 120 тис. гривень за кожну золоту, срібну та бронзову медаль відповідно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ