Збройні сили України отримали новий автоматизований комплекс розвідки

Укроборонпром
«Укроборонпром» розробив новий автоматизований комплекс розвідки

Українська армія прийняла на озброєння новий автоматизований комплекс розвідки, розроблений фахівцями державного концерну «Укроборонпром». Про це повідомили у прес-службі ДК.

Згідно з повідомленням, система призначена для навігаційного забезпечення розвідки, визначення орієнтирів і цілей на місцевості та поправок для стрільби. За словами представників концерну, основними завданнями комплексу є видача інформації щодо дальності до об’єктів і кутів їх візування, збереження поточних координат як маршрутних точок, розрахунки при визначенні координат і висот групових цілей. Комплекс також дозволяє спостерігати за полем бою і проводити оптико-електронну розвідку.

«Новий автоматизований комплекс розвідки від «Укроборонпрому» вкрай необхідний в першу чергу для артилерійських та розвідувальних підрозділів Збройних сил України. Він відповідає всім сучасним вимогам українських військових. Сьогодні відбувається активне впровадження серійного виробництва цієї техніки», – повідомили в концерні.

У повідомленні зазначається, що 11 травня під час випробувань новітнього вітчизняного озброєння на базі полігону 169 навчального центру «Десна» Сухопутних військ ЗСУ (Чернігівщина) цей комплекс розвідки було продемонстровано вищому керівництву держави й українським військовим.

Нагадаємо, у березні гендиректор ДК «Укроборонпром» Роман Романов розповів, що нові протитанкові ракетні системи «Стугна», які за характеристиками близькі до американських ПТРК «Джавелін» (Javelin), вже виробляються на оборонних підприємствах і надходять у війська.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ