Укроборонпром
«Укроборонпром» розробив новий автоматизований комплекс розвідки

Українська армія прийняла на озброєння новий автоматизований комплекс розвідки, розроблений фахівцями державного концерну «Укроборонпром». Про це повідомили у прес-службі ДК.

Згідно з повідомленням, система призначена для навігаційного забезпечення розвідки, визначення орієнтирів і цілей на місцевості та поправок для стрільби. За словами представників концерну, основними завданнями комплексу є видача інформації щодо дальності до об’єктів і кутів їх візування, збереження поточних координат як маршрутних точок, розрахунки при визначенні координат і висот групових цілей. Комплекс також дозволяє спостерігати за полем бою і проводити оптико-електронну розвідку.

«Новий автоматизований комплекс розвідки від «Укроборонпрому» вкрай необхідний в першу чергу для артилерійських та розвідувальних підрозділів Збройних сил України. Він відповідає всім сучасним вимогам українських військових. Сьогодні відбувається активне впровадження серійного виробництва цієї техніки», – повідомили в концерні.

У повідомленні зазначається, що 11 травня під час випробувань новітнього вітчизняного озброєння на базі полігону 169 навчального центру «Десна» Сухопутних військ ЗСУ (Чернігівщина) цей комплекс розвідки було продемонстровано вищому керівництву держави й українським військовим.

Нагадаємо, у березні гендиректор ДК «Укроборонпром» Роман Романов розповів, що нові протитанкові ракетні системи «Стугна», які за характеристиками близькі до американських ПТРК «Джавелін» (Javelin), вже виробляються на оборонних підприємствах і надходять у війська.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ