Яресько
Наталя Яресько

Щоденні витрати на військове протистояння на сході України становлять близько 5-7 млн дол. Про це повідомила міністр фінансів Наталя Яресько в інтерв’ю телеканалу Ukraine Today.

Відповідаючи на запитання, у скільки обходиться збройний конфлікт щодня, вона зазначила, що раніше ця сума становила близько 10 млн дол, проте девальвація зменшила її до 5-7 млн дол. Міністр зазначила, що в цілому в державному бюджеті України на 2015 рік на національну оборону та правоохоронні органи призначено 5% ВВП. «Це більше, ніж будь-коли в історії незалежної України на її національну безпеку», – підкреслила Яресько.

Нагадаємо, торік у грудні президент Петро Порошенко заявив, що проведення антитерористичної операції на сході України щодня обходиться державі в 100 млн грн. За словами Порошенка, в цій війні Україну морально та матеріально підтримує весь світ, схвалюючи рішення про надання додаткових коштів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, перший заступник міністра економічного розвитку й торгівлі України Олександр Боровик зазначив, що Росія має відшкодувати Україні приблизно 350 мільярдів доларів збитків, пов’язаних з руйнуванням Донбасу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ