заборгованість із заробітної плати
В Україні заборгованість із виплати зарплати досягла позначки у 2 мільярди гривень

В Україні заборгованість із виплати зарплати досягла позначки у 2 мільярди гривень. Про це заявив глава Мінсоцполітики Павло Розенко в ефірі 5 каналу, передає прес-служба міністерства.

За його словами, частина заборгованості виникла через збройний конфлікт на Донбасі. «Але є й інша складова – недобросовісність роботодавців, які, прикриваючись воєнними діями, порушують права громадян», – вважає Розенко.

Він нагадав, що Верховна Рада не продовжила мораторій на перевірку суб’єктів підприємницької діяльності, тож, Мінсоцполітики почне перевіряти підприємців. «З 1 липня його (мораторій, – ред.) скасовано. Мінсоцполітики зараз займе абсолютно жорстку позицію – ми оголошуємо війну недобросовісним роботодавцям», – заявив міністр.

Водночас Розенко додав, що згідно з проведеним розрахунком, в Україні чотири мільйони громадян відчувають потребу у соцзахисті, і в місцевих органах влади на сьогодні перебуває приблизно ще 500 тис. звернень від сімей щодо субсидій.

Зазначимо, що станом на квітень заборгованість із заробітної плати в Україні становила 1,6 мільярда гривень.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає від голів обласних державних адміністрацій та представників місцевої влади спілкуватися з громадянами та давати їм відповіді на запитання, зокрема, щодо надання субсидій

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ