Турчинов пояснив, чи варто чекати прогресу завдяки "дорожній карті"
Турчинов пояснив, чи варто чекати прогресу завдяки “дорожній карті”

Секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов в інтерв’ю Лівому берегу прокоментував можливість врегулювання ситуації на Донбасі за допомогою ухвалення «нормандською четвіркою» дорожньої карти.

На думку Турчинова, успіх укладання та затвердження дорожньої карти по Донбасу залежить від послідовності та відповідальності Кремля. При цьому він зазначив, що сподіватися на це – «самообман та божевілля».

«Путін та його оточення не бачать незалежної демократичної України. Для них сильна Україна – трунар їх режиму, їх майбутньої перспективи. Тому коли говорять, що з Путіним можна домовитися, я в це не вірю», – наголосив очільник РНБО, додавши, що не має альтернативи Мінському процесу.

«Все ж таки це єдине поле, яке дозволяє використовувати дипломатичні та політичні методи впливу на Російську Федерацію. Іншої такої немає. Я не виключаю, що прийде час, коли спотворена економічною та політичною проказою деградуюча бабуся-Росія приповзе до нас і буде домовлятися про мирний формат рішення питання», – зауважив підкреслив високопосадовець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ