Земфірі можуть заборонити в'їзд в Україну на п'ять років
Земфірі можуть заборонити в’їзд до України на п’ять років

Російська співачка Земфіра опинилася в центрі скандалу після того, як 22 березня під час концерту у Вільнюсі вона в нецензурній формі зажадала прибрати із залу український прапор. 23 березня на сайті президента України Петра Порошенка була зареєстрована електронна петиція з вимогою заборонити артистці в’їзд в країну на п’ять років.

Ініціатором петиції став громадянин України Максиміліан Едельман. Він зазначив, що влітку 2015-го року Міністерство культури внесло Земфіру до так званого «білого списку» артистів, які підтримують Україну. Автор петиції зажадав прибрати прізвище співачки звідти та заборонити їй в’їзд до України на п’ять років.

Наразі за цю пропозицію зібрали 70 підписів. Аби петицію розглянула Адміністрація президента — необхідно, щоби під нею підписалися 25 тисяч осіб за три місяці.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Земфіра на концерті у Вільнюсі неадекватно відреагувала на піднятий фанатами український прапор. Побачивши синьо-жовтий стяг в залі, вона використала ненормативну лексику.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ