Населення
Із початку 2016 року чисельність населення світу зросло до 7,44 млн осіб

Населення Землі збільшиться на 33% і становитиме 9,9 млрд людей вже до 2050 року, а вже до 2053 року 10 млрд. Такого висновку дійшли дослідники з Бюро інформації з проблем народонаселення, передає expert.org.

Учені вважають, що населення Африки подвоїться та досягне 2,5 млрд, а в Європі рівень народжуваності навпаки знизиться – з 740 до 728 млн осіб.

До 2050 року населення Азії досягне 5,3 млрд. Кількість жителів Океанії, включаючи Австралію та Нову Зеландію, зросте з 40 до 60 млн людей.

Нагадаємо, за даними Німецького фонду світового населення з початку 2016 року чисельність населення світу зросла до 7,44 млн осіб. Однією з причин називають велику кількість небажаних вагітностей – 74 млн випадків щорічно.

Що стосується релігій, то кількість мусульман і християн у світі до 2050 року зрівняється. Учені впевнені: число атеїстів, агностиків і людей, які не відносять себе до жодної релігії, буде зменшуватися. Зростатиме цей показник лише у США та Франції.

Агностицизм – це теорія, яка стверджує, що існування Бога не може бути ні доведене, ні спростоване. «Агностика» визначається як «відсутність знань».

Фактично, агностицизм – це більш інтелектуально чесна форма атеїзму, адже атеїсти стверджують, що Бога не існує, і для них це неспростовний факт. Агностики ж, своєю чергою, вважають, що існування Бога не може бути доведене чи спростоване.

Читайте: Через навалу біженців чоловіче населення Європи перевищило жіноче

БЕЗ КОМЕНТАРІВ