Блогер
Блогер

У Дніпрі зловмисник застрелив поліціянта з його ж табельної зброї і важко поранив його напарницю, яка згодом померла у лікарні.

На оприлюдненому відео видно, що звичайний громадянин-свідок злочину на іншому авто намагався затримати вбивцю. Але це йому не вдалося, бо він, на відміну від злочинця, був беззбройним. Та якби той громадянин мав зареєстровану законну зброю, ситуація б могла бути іншою…

Тим часом недалекоглядна влада й далі розповідає українцям про те, що легалізація цивільного короткостволу «не на часі». Тому на наших вулицях катастрофічно зростає злочинність, озброєна незаконною зброєю, і гинуть звичайні люди та навіть копи.

Останні, як бачимо, мають низькі навички поводження зі зброєю навіть після тренінгів, що їх вони нашвидкуруч пройшли. Бо ці копи так само виросли у суспільстві, де держава відмовляє своїм законослухняним громадянам у праві на володіння зброєю самозахисту, а отже не мали змоги навчитися цьому з дитинства, як в інших цивілізованих країнах, де культура володіння та поводження зі зброєю плекається змалку.

Джерело: Zen Antipop

БЕЗ КОМЕНТАРІВ