Зен Антіпоп: Пушкіну би сподобалось

Зен Антіпоп, блогер
Зен Антіпоп, блогер

Головний редактор московського видання «Русская жизнь», такий собі Ольшанський, мимоволі створив дуже влучний національний портрет пересічного москвина на прикладі підірваного вчора російського військового злочинця:

«Главное то, что Моторола был удавшийся, состоявшийся русский человек.

Это был русский человек, вырвавшийся из идиотизма и бессмыслицы, из повседневной провинциальной мужской алкотоски – и занявшийся тем, что действительно умел делать. Атаковать, побеждать, дразнить смерть.

Наш народ устал быть ненужным. Так вот он пришел из пустоты, откуда-то с автомойки, и сразу стал нужен.
Немножко разбойник, конечно, но разбойник во славу России и государя, как любой атаман Платов или казак Ермак во все времена.

Словом, национальный герой.
Пушкину бы понравился Моторола. Пушкин таких любил. Ну, а мы и подавно».

Все чітко.

Життя московитів беззмістовне й убоге, допоки їхньому «государю» не захочеться вчергове повбивати та пограбувати якийсь із сусідніх народів. Тоді всі ці алкоголіки «із пустоти» стають раптом «нужнимі», «удавшиміся» і «состоявшиміся».

Герой для московитів – це не той, хто створив щось корисне для людства, не той, хто зробив якесь важливе відкриття, навіть не той, хто боровся за свободу власного народу (таке на Москвії не вітається).

Їхній національний герой – це бандит та розбійник «ва славу Расіі», який силоміць заганяє інші народи під московське ярмо, у російську безвихідь, ідіотизм та «алкотоску», що від них він сам у мирні часи потерпає…

Карочє, Пушкіну би панравілось.

Джерело: Zen Antipop

БЕЗ КОМЕНТАРІВ