Посольство України у Москві
Приблизно 200 осіб зібралися біля будівлі

Українське посольство в Москві у ніч на 11 червня закидали яйцями. Приблизно 200 осіб зібралися біля будівлі, вигукуючи антиукраїнські гасла. Акція тривала трохи більше 20 хвилин, передає ТАСС.

Співробітники та майно диппредставництва не постраждали. Провокатори прийшли організовано, запалили фаєри, жбурляли у бік посольства курячі яйця, після чого організовано пішли.

Агентство стверджує, що таким чином хулігани протестували проти «дій українських радикалів, які 10 червня зірвали прийом з нагоди Дня Росії в будівлі Генконсульства РФ в Одесі».

Як повідомив представник посольства, якби не антиукраїнські лозунги, могло б здатися, що ця організована група осіб прийшла вітати з початком фіналу Євро-2016 – було дуже яскраво від запалених фаєрів.

Водночас, він наголосив, що російські правоохоронці не завадили нападникам у проведенні провокаційної акції.

Нагадаємо, 10 червня понад 100 активістів пікетували Генеральне консульство Російської Федерації в Одесі, де було заплановано прийом з приводу Дня Росії (12 червня).

Активісти також привезли з собою кінський гній і збиралися закидати ними будівлю, правоохоронці не дозволили цього зробити. Також учасники пікету кидали в консульство курячі яйця, через що з правоохоронцями сталася невелика сутичка.

Окрім того, активісти встановили дві символічні шибениці.

Читайте: Посольство Туреччини в Москві закидали камінням і фарбою

БЕЗ КОМЕНТАРІВ