Ображений Жебрівський назвав Саакашвілі «піарником»

 Жебрівський
Жебрівський образився на критику Саакашвілі та назвав його «піарником»

Голова Одещини Міхеїл Саакашвілі знайшов собі ще один об’єкт для критики. Днями він завітав на Донбас і вже встиг викликати невдоволення голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського. Останній висловив обурення на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що не може замовчувати такий піар.

«Два дні назад на Донеччину приїжджав піарщик Саакашвілі. Був дуже здивований, що в батальйоні з Одещини немає туалетів і з барського плеча пообіцяв їх встановити. Хочу сказати, що майже всі голови ОДА давно підтримують свої батальйони і на цьому піару не роблять», – заявив Жебрівський.

При цьому голова Донецької ОВЦА не приховує, що на Донеччині багато проблем і недопрацювань: «Він пройшовся Маріуполем і глибокодумно вказав (сам собі і ютубу), які будинки зносити і які будувати. Пообіцяв, що його спеціалісти допоможуть в створенні ЦНАПів, але про це ні слова не проронив ні меру, ні голові ОДА».

Також після цього візиту глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації порадив Сааакашвілі зайнятися проблемами Одеської області.

У свою чергу, Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook розкритикував роботу Донецької ОВЦА.

«Робочу групу» вони створили, тільки нашим солдатам не стає тепліше від того, що вже енна робоча група протиратиме штани в теплому кабінеті. Був би у країні елементарний порядок, цього голову ОДА, який раніше був заступником Генпрокурора з боротьби з корупцією і запам’ятався такими ж робочими групами та нульовим результатом, давно б звільнили», – написав Саакашвілі.

Як відомо, Саакашвілі відомий своєю постійною критикою уряду Арсенія Яценюка. На його думку, «Кабмін очолює корупцію в Україні».

Читайте: Люди Саакашвілі увійдуть до Кабміну заради реформ – Боровик

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 січня Президент Петро Порошенко заявив, що знає Саакашвілі майже 30 років і не шкодує про його запрошення працювати в Україні.

Читайте: Саакашвілі  зустрів Новий рік у бліндажі з бійцями АТО (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ