Павло Жебрівський
Павло Жебрівський

Мир на Донбасі встановиться дуже швидко, якщо українсько-російський кордон закрити, зокрема миротворчими військами. Про це заявив голова Донецької ЦВА Павло Жебрівський, передає 5 канал.

«Хотілось би, щоби дія української Конституції поширилася на всю територію Донецької області якомога скоріше, але не можна піддаватися «шапкозакидальницьким» настроям. Якщо допомога наших міжнародних партнерів допоможе зупинити агресію, якщо кордон буде закритий, зокрема миротворчими військами, дія Конституції пошириться на всю територію області буквально за два тижні», – зазначив очільник ОДА.

За його словами, більшість населення не толерує бандитські «республіки». «Той, хто говорить, що якісь незворотні процеси відбулись – це неправда. Так, є десь 5-10 % людей на окупованих територіях, які не хочуть миритися з Україною, але 90 % людей вже через три місяці будуть згадувати те, що відбулося, як страшний сон», – наголосив Жебрівський.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше новий голова ДонОДА запропонував «прищепити любов» до України економічною блокадою Донбасу. За його словами, ключовою метою його адміністрації є відновлення довоєнних кордонів України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ