Жертвами грипу в Україні стали вже 253 особи

grippewelle
За минулу добу в Україні від грипу померли семеро осіб

Від початку епідемічного сезону в Україні зареєстровано 253 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу та його ускладнень. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

«Від початку епідемічного сезону, за оперативними даними, зареєстровано 253 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу, з них троє дітей віком до 17 років. Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області – 40 випадків, у Києві – 29, у Черкаській області – 18, Харківській області – 15, Донецькій області – 15, Рівненській області – 14», – інформує МОЗ.

9 лютого було відомо про 246 загиблих від грипу та його ускладнень. Отже, за добу в Україні від цього захворювання померли семеро осіб.

Довідка: Симптоми грипу H1N1 в більшості випадків схожі з симптомами сезонного грипу, це – лихоманка (підвищення температури), кашель, біль у горлі, нежить, біль у м’язах, тахікардія, головний біль, озноб і слабкість. В окремих випадках симптомами також є нудота, блювота або діарея. Температура найчастіше вище, ніж у разі ГРВІ та інших простудних захворювань, які не викликані вірусом грипу. У рідкісних випадках у хворих на грип H1N1 спостерігаються симптоми респіраторного захворювання без підвищення температури.

Є також небезпечні симптоми, коли треба негайно звертатися до лікаря. Пацієнту слід негайно звернутися по медичну допомогу, якщо на тлі захворювання на грип чи ГРВІ у нього з’являється задишка або утруднене дихання, посиніння губ, нудота або блювота, ознаки зневоднення, судоми, сплутаність свідомості, а також якщо температура дуже висока і не знижується після прийому жарознижувальних засобів, або залишається підвищеною довше ніж 4-5 днів.

Батьки хворих грипом дітей також повинні негайно звернутися по медичну допомогу, якщо у дитини на тлі захворювання з’являються такі симптоми: прискорене або утруднене дихання, посиніння або блідість шкірних покривів, відмова від пиття, утруднене сечовипускання (або відсутність бажання протягом тривалого часу), відсутність сліз під час плачу, непереборна нудота або блювота, крайня млявість і сонливість, схожі на непритомний стан, крайня ступінь збудження, дитину неможливо заспокоїти, біль або тиск у грудях, черевній порожнині, раптове запаморочення, непритомність, сплутаність свідомості, дезорієнтація.

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ