Кількість постраждалих українців у теракті в Ніцці збільшилась
Кількість постраждалих українців у теракті в Ніцці збільшилась

Кількість постраждалих українців під час теракту в Ніцці збільшилася до двох поранених і одного загиблого. Про це повідомила речниця МЗС Мар’яна Беца, передає Українська правда.

«Станом на зараз нам відомо про двох поранених і одного загиблого», – сказала Беца: «Поранені – чоловік і жінка – мають досить легкі пошкодження, загрози життю немає. Вони обоє потрапили до лікарні, одна людина вже звідти вийшла». Вона уточнила, що без згоди родичів не має права називати імена та прізвища людей.

Тим часом українці 15 липня  несуть квіти до будівлі посольства Франції у Києві в пам’ять про загиблих у результаті теракту у Ніцці. Висловити сум до посольства також прийшов прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

1

2Як відомо, ввечері 14 липня під час святкових заходів, присвячених Дню взяття Бастилії, вантажний автомобіль на великій швидкості врізався в групу людей, які спостерігали за тим, що відбувається на Англійській набережній міста. Потім водій вантажівки також відкрив вогонь по людях.

Станом на ранок 15 липня кількість жертв в результаті теракту зросла до 84 осіб.

Французька влада повідомила про ліквідацію терориста. Інформації про наявність у нього спільників наразі немає. Президент Франції Франсуа Олланд також повідомив про посилення боротьби з тероризмом в Сирії та Іраку та продовжив надзвичайний стан у Франції на три місяці. До теракту в Ніцці французька влада мала намір скасувати надзвичайний стан 26 липня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ