У Полтаві невідома спалила маршрутку «коктейлем Молотова»

1
У Полтаві загадкова жінка в чорному спалила маршрутку «коктейлем Молотова»

У Полтаві невідома запалила в маршрутці «коктейль Молотова». У результаті автобус згорів за лічені хвилини, передає видання Полтавщина.

Подія трапилася 22 листопада близько 20:00 на зупинці «Фурманова». За словами водія автобуса, він висадив практично всіх пасажирів на «Автовокзалі», в салоні залишилася лише одна дівчина. Там же в автобус зайшла невідома жінка в короткій чорній куртці з капюшоном і в сонцезахисних окулярах.

Дівчина попросила водія автобуса зупинитися на «Фурманова» і вийшла з маршрутки. На тій же зупинці жінка в чорному, яка увійшла на «Автовокзалі» і сиділа в кінці салону закричала, щоб їй відкрили задні двері. Після того, як водій її відкрив, жінка вибігла з автобуса і зникла в невідомому напрямку, а по салону автобуса моментально став поширюватися вогонь. Водій заглушив двигун і вибіг із буса, навіть не намагаючись загасити полум’я, оскільки вогонь миттєво поширився салоном.

Дівчина, яка попросила зупинити автобус на «Фурманова», залишилася разом з водієм чекати на приїзд поліції. Вона розповіла, що інша пасажирка автобуса при вході дивно прикривала обличчя. Поліція почала розслідування за ч.2 ст. 194 Кримінального кодексу (підпал).

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ