1
У Полтаві загадкова жінка в чорному спалила маршрутку «коктейлем Молотова»

У Полтаві невідома запалила в маршрутці «коктейль Молотова». У результаті автобус згорів за лічені хвилини, передає видання Полтавщина.

Подія трапилася 22 листопада близько 20:00 на зупинці «Фурманова». За словами водія автобуса, він висадив практично всіх пасажирів на «Автовокзалі», в салоні залишилася лише одна дівчина. Там же в автобус зайшла невідома жінка в короткій чорній куртці з капюшоном і в сонцезахисних окулярах.

Дівчина попросила водія автобуса зупинитися на «Фурманова» і вийшла з маршрутки. На тій же зупинці жінка в чорному, яка увійшла на «Автовокзалі» і сиділа в кінці салону закричала, щоб їй відкрили задні двері. Після того, як водій її відкрив, жінка вибігла з автобуса і зникла в невідомому напрямку, а по салону автобуса моментально став поширюватися вогонь. Водій заглушив двигун і вибіг із буса, навіть не намагаючись загасити полум’я, оскільки вогонь миттєво поширився салоном.

Дівчина, яка попросила зупинити автобус на «Фурманова», залишилася разом з водієм чекати на приїзд поліції. Вона розповіла, що інша пасажирка автобуса при вході дивно прикривала обличчя. Поліція почала розслідування за ч.2 ст. 194 Кримінального кодексу (підпал).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ