Путін, Кабаєва
Владімір Путін та Аліна Кабаєва

Жінки, пов’язані з президентом РФ Владіміром Путіним, отримали дорогу нерухомість. Йдеться про молодшу дочку господаря Кремля та двох найближчих родичкок екс-депутата Держдуми Аліни Кабаєвої. А четверта пані, якій пощастило отримати такі щедрі «подарунки», – студентка Аліса Харчева, яка позувала для календаря на честь дня народження президента РФ. Нерухомість їм передав бізнесмен Григорій Баєвський – партнер російського мільярдера Аркадія Ротенберґа, пише Reuters.

Квартири і будинки, про які йде мова, розташовані в дорогих районах Москви і Підмосков’я на територіях, які ретельно охороняються.

Єкатеріна Тихонова
Єкатеріна Тихонова

За інформацією агентства, наявні у відкритому доступі документи показують, що Баєвський передавав або продавав нерухомість трьох із цих жінок. Єкатеріна Тихонова також вказувала адресу квартири, що належить Баєвському, як свою власну під час реєстрації нової компанії.

«Виявлений взаємозв’язок доповнює уявлення про найближче оточення Путіна і про те, як у відносинах його учасників зникає межа між державною діяльністю і бізнесом», – наголошує Reuters.

Читайте: Таємниці «царської родини»: молодша донька Путіна має статки у $2 млрд.

Баєвський почав вести бізнес з братами Ротенберґами в 2011 році. До 2014 року він працював керівником на одному з інвестиційних підприємств Аркадія Ротенберґа.

Як зазначає Reuters з посиланням на відкриті дані, фірми, співвласником яких є Баєвський, отримували держконтракти на будівництво всього приблизно на 6 мільярдів рублів (88 мільйонів дол.) за останні два роки.

«Ми нічого не знаємо про те, хто він (Баєвський, – ред.) такий. Президент також не знайомий з ним», – заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков.

У Кремлі та Держдумі заявили, що не розслідуватимуть викладені в публікації Reuters відомості про передачу Баєвським нерухомості жінкам, «пов’язаним з Путіним».

Читайте: Путін замітає сліди – всі члени його родини змінили прізвища

Аліса Харчева
Аліса Харчева

Як повідомляв Інформаційний Акцент, господар Кремля Владімір Путін став першим в історії високопосадовцем, якого американський уряд відкрито назвав корупціонером. Заяву зробив представник Міністерства фінансів США Адам Шубін в інтерв’ю BBC. Це дає всі підстави вважати, що у Вашингтоні не ставляться до Путіна як до легітимного президента.

Читайте: ЗМІ знайшли зятя Путіна – акціонера «Сибура»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ