Жіноча греко-римська боротьба може з’явитися на Олімпіаді-2024

Жіноча боротьба
Поки що класичної боротьби як олімпійської дисципліни не існує

До програми Олімпійських ігор 2024 року можуть включити жіночу греко-римську боротьбу. На сьогодні її як олімпійської дисципліни не існує, пише xsport.

На всіх офіційних турнірах представлено три види боротьби греко-римська, вільна та жіноча, в якій боротьба ведеться за правилами вільної боротьби. Суттєва відмінність греко-римської боротьби від вільної полягає в тому, що у першій не дозволені дії нижче пояса суперника, зокрема, прохід в ноги.

Додамо, що ставлення до жіночої боротьби у світі досі не є однозначним. Чимало фахівців, здебільшого лікарі, вважають цей вид спорту надто небезпечним для жінок, які куди частіше дістають травми, ніж чоловіки. Зокрема, на відміну від чоловіків, жінки йдуть від захоплень за рахунок більшої гнучкості, а не м’язових зусиль, що створює для здоров’я додаткову небезпеку.

Зазначимо, у серпні 2016 року Міжнародний олімпійський комітет розгляне внесення до програми літньої Олімпіади-2020 одного з восьми видів спорту. Серед них бейсбол та софтбол (жіночий бейсбол), сквош та карате.

Читайте: У Німеччині пройшов чемпіонат зі жбурляння сумок

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ