Мозок
Існує зв’язок між розміром гіпокампу і рівнем інтелекту чоловіків

Жіночий мозок менший розмірами, ніж чоловічий. Та попри це, він здатний працювати ефективніше. Такого висновку дійшли неврологи з Каліфорнійського університету, пише Daily Mail.

В експерименті взяли участь 59 жінок і 45 чоловіків у віці від 18 до 27 років. Учені досліджували гіпокамп, який відповідає за процеси, пов’язані з формуванням емоцій і консолідації пам’яті (мається на увазі перехід короткочасної пам’яті в довготривалу), а також за механізми утримання уваги.

Виявилось, що існує зв’язок між розміром гіпокампу і рівнем інтелекту чоловіків. Чим вищими були показники, тим вищим був чоловічий інтелект.

Що ж до мозку жінок, то подібний зв’язок виявити не вдалося. До того ж, фахівці підкреслюють, що у представниць слабкої статі невеликий розмір гіпокампу може забезпечувати певні переваги.

Окрім того, науковці визначили, що мозок жінок ефективніший у завданнях, пов’язаних з логічними міркуваннями, і у відстеженні змін в різних ситуаціях. Водночас, чоловічий – показав перевагу в просторовому мисленні.

Читайте: Міф розвінчано: риб’ячий жир не захищає мозок від старіння

БЕЗ КОМЕНТАРІВ