Ігор Коломойський
Загальна сума боргу «Дніпра» перед іспанськими тренерами – 900 тисяч євро

Іспанські помічники Хуанде Рамоса в «Дніпрі» судяться з клубом щодо заборгованості з бонусів за виступ у Лізі Європи. Про це в програмі «Великий футбол» заявив її ведучий Олександр Денисов, повідомляє Чемпіон.

«Загальна сума боргу «Дніпра» перед іспанськими тренерами – 900 тисяч євро», – пише видання.

За словами Денисова, Палата з вирішення суперечок ФФУ вже винесла рішення на користь іспанських помічників Рамоса в «Дніпрі» і зобов`язала клуб виплати 900 тисяч євро на трьох. Як зазначив адвокат позивачів, вони вимагали трохи більшу суму, але їх задовольнить і ця цифра. Якщо «Дніпро» не виплатить цих грошей, вони готові звертатися до Спортивного арбітражного суду в Лозані.

Раніше вже повідомлялося про борги «Дніпра» перед гравцями та тренерами команди. Зокрема, причиною резонансної заяви Євгена Селезньова про те, що він готовий залишити «Дніпро», стала заборгованість грошових виплат. Навесні «Дніпро» розбив виплати футболістам на дві частини – авансову (25-30%) і зарплатну. Але, за інформацією Tribuna.com, за чотири місяці другу частину жодного разу не виплачували. Команда навіть погрожувала керівництву бойкотом – не виходити на тренування, поки клуб не розрахується. Гравці вимагали також погасити заборгованості з преміальних, які не виплачуються вже другий рік. «Дніпро» пообіцяв закрити всі борги, але виплатив повноцінні зарплати лише за один місяць.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ