e-deklaruvannya
Офіційно система електронного декларування запрацювала з 1 вересня 2016 року

Жоден із народних депутатів станом на 3 вересня так і не наважився заповнити та подати е-декларацію. Про це повідомив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, передає ICTV.

«Жоден парламентар не подав е-декларацію», – сказав він.

При цьому в Нацагентстві з протидії корупції повідомляють, що станом на 3 жовтня в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зареєстровано 2370 декларацій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер фракції БПП Ігор Гринів запропонував внести зміни до закону про запобігання корупції та закрити відомості з декларацій для загального користування.

Така ініціатива викликала резонанс у суспільстві. 3 жовтня, активісти провели під стінами Ради пікет з вимогою не саботувати боротьбу з корупцією в державі. Після цього Гринів погодився відкликати законопроект.

Нагадаємо, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провела державну експертизу та видала Атестат відповідності КСЗІ для забезпечення легітимного функціювання реєстру електронного декларування з 1 вересня 2016 року.

Водночас, у перший день роботи система електронного декларування доходів чиновників не дозволяла подати декларацію. До неї внесли низку змін і виправлень, які, зокрема, стосувалися взаємодії системи е-декларування з бібліотеками електронних ключів. Усі подані до 15 серпня декларації необхідно подати заново.

4 вересня у сертифікованій системі електронного декларування доходів чиновників з’явилися перші декларації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ