Євген Магда
Євген Магда

«Я не можу пригадати в Україні ситуацію, коли публічна особа, яку затримали за щось, погоджувалася би з обвинуваченнями на свою адресу, і Корбан тут не виключення». Таку думку, коментуючи справу із затриманням лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана, кореспондентові видання Інформаційний Акцент висловив політолог, директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

На переконання експерта, ситуація із затриманням Корбана проростає ознаками політичної кризи, але попри це, шлях до певного діалогу ще не закритий: «Коломойський у недільному коментарі ЗМІ сказав, що політичні сили мають між собою вести діалог, от я чекаю, коли цей діалог розпочнеться».

Що стосується заяв про те, що затримання Корбана нібито пов’язане з політичним успіхом «Укропу», політолог зазначив, що успіху як такого і не було: «Партія «Укроп» виграла вибори лише у Волинській області. Ще в 12 областях буде представлена в обласних радах, але вона ніде не має більшості. Рейтинг у Києві Корбана і партії очевидно що не дотягує і до 5%».

Окрім цього, експерт підкреслив, що заяви про початок «третього Майдану» – маніпуляція: «Я би сказав, що це скоріше прагнення видати бажане за дійсне. Якщо ситуація трохи заспокоїться, то певний інформаційний баланс в цьому питанні відновиться».

Нагадаємо, що Геннадія Корбана затримали 31 жовтня цього року. Йому висунуто звинувачення у створенні злочинного угруповання та викраденні людини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ