Візерспун
Райан Філліпп та Різ Візерспун

За популярним фільмом з Райаном Філліппом та Різ Візерспун, знятого за книгою Шадерло де Лакло, знімуть серіал. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Deadline.

Американський телеканал NBC почав розробляти серіал, заснований на драмі Роджера Камбла «Жорстокі ігри». Режисер сам напише сценарій до телепроекту. У центрі сюжету опиниться 16-річний підліток Беш Кейсі – син головних героїв оригінальної стрічки. Дата виходу поки не уточнюється.

У проекті візьмуть участь творці мюзиклу «Жорстокі ігри» – Ліндсі Розін та Джордан Росс. Спектакль, охарактеризований як «несанкціонована музична пародія», демонструвався в Лос-Анджелесі з травня по серпень 2015 року і отримав позитивні відгуки критиків і глядачів.

Зазначимо, дія серіалу розгорнеться в сучасному світі. Тінейджер Беш знаходить щоденник, що розкриває подробиці життя його батька, пов’язані з сексом і наркотиками. Після цього він їде з провінційного містечка у Сан-Франциско, де занурюється в атмосферу жорстокості, хіті та жадібності.

Оригінальна стрічка «Жорстокі ігри» вийшла на екрани у 1999 році. В її основу ліг роман французького письменника Шодерло де Лакло «Небезпечні зв’язки», вперше опублікований у 1782 році. У фільмі дію перенесли в наші дні. Головному герою Себастьяну (Райан Філліпп) на спір пропонують спокусити юну дівчину (Різ Візерспун). У разі виграшу сестра Себастьяна (Сара Мішель Геллар) готова виконати будь-яке його бажання.

Версію Роджера Камбла визнали однією з найвдаліших екранізацій «Небезпечних зв’язків».За участь у фільмі Сара Мішель Геллар удостоїлася декількох кінопремій, зокрема премії MTV Movie як найкраща актриса року. Стрічка отримала два сиквела, але вони пройшли в прокаті з меншим успіхом.

Читайте: У Британії знімають нову стрічку за романом Джоан Роулінґ

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ