Порошенко накричав на Путіна прямо перед Меркель і Олландом
Порошенко накричав на Путіна прямо перед Меркель і Олландом

Український журналіст Петро Шуклина у статті для Ліга.net розповів, чому Президент України Петро Порошенко підвищив голос на Президента РФ Владіміра Путіна під час зустрічі в Берліні.

Журналіст розповів, що під час переговорів Порошенко взяв слово і, звертаючись до Путіна, заявив, що російська військова присутність на Донбасі ні для кого не є секретом.

Президент України підкреслив, що в Берліні усі зібралися для того, щоб російська армія перестала нарешті стріляти на Донбасі. Після цих слів Путін хотів вставити свою репліку про те, що треба Україна повинна виконати політичну частину Мінських домовленостей, але а відповідь на це Порошенко підвищив голос на Путіна і сказав йому: «Ні, ти просто перестань стріляти!».

Учасники українських делегації наголошують, що Путін виглядав так, ніби не розумів, що він взагалі там робить і з якою метою проводять цю зустріч.

«Однак він знає, що у грудні розглядатимуть санкції. Йому необхідно за будь-яку ціну добитися ослаблення в частині доступу до західних кредитів для рефінансування російських боргів», – зазначив журналіст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ