Соня Кошкіна зазначила, що Гройсман дратує Порошенка лише фактом свого існування
Соня Кошкіна зазначила, що Гройсман дратує Порошенка самим фактом свого існування

Відома журналістка Соня Кошкіна у своєму Facebook розповіла про конфлікт між Президентом України Петром Порошенком і Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

За її словами, нині головна тема обговорення на Банковій – відносини між Порошенком і Гройсманом, що суттєво погіршилися. Мовляв, Володимир Борисович дратує Петра Олексійовича не менше, ніж колись Яценюк самим фактом свого існування.

«Можливо, справа не в самому Гройсмані, а в тому, що Петро Олексійович не любить за замовчуванням Прем’єр-міністра? Зовнішніх проявів поки не видно, але загальна ситуація вже зрозуміла. Ідея змінити Гройсмана на Турчинова – з тієї ж опери», – зауважила журналістка.

«Але в «Народному фронті» також не дурні. Якщо і мінятися, то не раніше весни – щоб Гройсман устигнув набратися побільше негативу. «Та, все нормально у нас! А місце моє, прем’єрське, зайняте», – сміється Володимир Борисович. Але ця посмішка вже надто натягнута».

На її думку, вже найближчим часом серйозним випробуванням для тандему Президента і глави уряду стане бюджетний процес. Точніше, збір голосів за бюджет: «За його номінування в КМУ передбачалося, що він зможе забезпечити потрібну кількість голосів. Однак на практиці усе не так просто. Нас чекають кілька веселих місяців», − спрогнозувала Кошкіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ