Робота преси в зоні АТО
Робота преси в зоні АТО

Зламаний принтер став причиною місячної затримки з оформленням прес-карт представникам ЗМІ, які працюють у зоні антитерористичної операції. Про це «Телекритиці» повідомив кінорежисер Володимир Тихий з об’єднання «Вавилон’13», члени якого стикнулися з проблемою отримання прес-карт.

Інформацію підтвердили в управлінні комунікацій та преси Міністерства оборони України. Там повідомили, що дійсно, мають технічні труднощі з оформленням прес-карт, пов’язані з виходом із ладу обладнання, але роблять усе можливе для вирішення проблеми.

На запитання, чому б не залучити волонтерську допомогу для придбання нового обладнання, в Міноборони відповіли, що принтер уже відремонтували, а зараз очікують матеріали для друку прес-карт зі складу Міноборони. У відомстві розраховують, що наступного тижня зможуть відновити видачу в Києві прес-карт у зону АТО. Наразі охочим акредитуватися в зону АТО пропонують оформлювати прес-карти в прес-центрі АТО в Краматорську.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2014 року Генеральний штаб разом із Міністерством оборони України запровадили прес-карту, яка «дозволяє журналістам працювати в зоні АТО».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ