1-2
Документи Калімулліна журналістам передав товариш по службі Співака

Одним із підрозділів російських військових та найманців на Світлодарській дузі, в бою з якими 29 червня 2016 року загинув всесвітньо відомий оперний співак Василь Сліпак, командував громадянин РФ Калімуллін Айрат Натікович («Татарин»). Про це повідомляє сайт InformNapalm.

Взяті в бою його особисті документи журналістам передав товариш по службі Співака, який також є добровольцем.

bombit-642x336«Гортаючи сторінки паспорта громадянина РФ Калімулліна, ми фотографуємо усі дані. Наш співрозмовник розповідає, що паспорт знайшли в кітелі російської форми з лейтенантськими погонами, кинутому на позиціях бойовиків. Поруч, в бліндажі, було ліквідовано й снайпера бойовиків – також громадянина РФ Галкіна Алєксандра Петровича (в наявності є одна сторінка з його паспорта, записка на звільнення й «тимчасове посвідчення особи ЛНР»), – йдеться у повідомленні.

2-1

23За свідченнями з української сторони, в бліндажі снайперської точки терористів, що постійно обстрілювали українських військових, перебувала консервна банка з армійським тушкованим м’ясом російського зразка, аптечки з російськими препаратами, автомати та снайперська гвинтівка СВД 1967 року випуску, обмотана маскувальною сіткою, з написом на ремені «Птица» (позивний Галкіна), набір снайпера, карта обліку стрільби, а також боєкомплект 7,62 і 5,45 мм.

«Дата видачі паспорта – 02.04.2014 – й особливі прикмети громадянина Галкіна лише побічно можуть вказувати на те, що до початку гібридної війни Росії на Донбасі він міг відбувати кримінальний термін покарання і, можливо, був звільнений під особливі зобов’язання щодо «сприяння в захисті русского міра», – зазначають журналісти.

Вони також встановили особистий номер телефону Калімулліна, за яким він підтвердив свою особу, а також заявив, що перебуває у Дебальцевому. Від розмови він відмовився.

У матеріалі також повідомлено про те, що під час бою 29 червня лейтенант Калімуллін ганебно залишив свої позиції під натиском українського спецназу. Тікав він настільки спішно, що кинув свої речі й документи, а також підлеглий йому особовий склад.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, соліст Паризької опери Василь Сліпак з позивним «Міф» загинув вранці 29 червня у складі 7-го батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

Пізніше російський пропагандистський телеканал Life оприлюднив інтерв’ю зі снайпером із позивним «Морячок», який узяв на себе відповідальність за вбивство українця.

Пізніше українські добровольці повідомили про знищення «Морячка».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ