Журналісти знайшли незадекларовану елітну нерухомість «кривавого пастора» (відео)

Турчинов
Турчинов каже, що майно тещі та сина декларувати не теба, оскільки вони проживають окремо

Голова РНБО Олександр Турчинов не вніс до електронної декларації розкішний маєток площею понад 1 тисячу «квадратів», що записаний на його 73-річну тещу. На родичів «кривавого пастора» зареєстровано й купу офісних площ. Зокрема, 6 тисяч квадратів у будівлі на проспекті Корольова. Про це пише журналіст Дмитро Гнап на сторінці у Facebook.

Подробиці розслідування щодо нерухомості Турчинова повідомляє програма Слідство Інфо. Журналісти з’ясували, що родина секретаря Ради національної безпеки та оборони у 2016 році придбала розкішні маєтки під Києвом. Один з них  –  у селищі Білогородка Київської області площею понад 1 тис. кв.м., з прилеглою територією близько півгектара, персоналом і охороною. Маєток і земля оформлені на створену у серпні 2016 року фірму «Екостильком», власницею якої є теща секретаря РНБО Тамара Белиба.

По сусідству є будинок, записаний на 23-річного сина Олександра Турчинова – Кирила. Хлопець отримав будинок у подарунок на початку 2016-го. Будинок йому подарувала бабуся – Валентина Турчинова, мати секретаря РНБО.

Майно тещі та сина у декларації Олександра Турчинова не відображено, оскільки вони проживають окремо.

Розкішний будинок тещі Турчинов пояснює її діловими якостями: «Унікальна жінка. Вона дуже пишається, що понад 20 років працювала на найпотужнішому ракетному підприємстві. Але коли прийшла перебудова (…) вона пішла в практичну економіку. Займалась торгівлею металом. Сама їздила на розборки з чеченцями».

У своїй декларації Турчинов зазначив лише квартиру на 382 кв.м., яку має у спільній власності з дружиною.

Секретар РНБО розповів, що до приходу в політику також займався бізнесом: «Я вважаю себе непоганим фахівцем у практичній економіці, у питаннях фінансового консалтингу. Було кілька підприємств, якими я керував, які консультували дуже поважних людей».

Однак журналісти зауважують, що бізнесові успіхи тещі Турчинова збігаються з періодами його ж успіхів у політиці. Після Помаранчевої революції родичі та партнери Турчинова придбали офісний центр в Києві на вулиці Турівській,13-15. Потім тут розмітився офіс партії «БЮТ-Батьківщина».

Після Революції гідності фірми тещі Турчинова, окрім маєтку у Білогородці, придбали низку об’єктів нерухомості в Києві. Йдеться про приміщення на 6 тис. кв.м. на проспекті Корольова, 1, а також три приміщення по 200 кв.м. кожне на вулиці Коновальця, 32-В.

Крім того, у 2014 році тесть Турчинова відкрив ресторан разом з бізнесменом Ігорем Тинним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ