Турчинов
Турчинов каже, що майно тещі та сина декларувати не теба, оскільки вони проживають окремо

Голова РНБО Олександр Турчинов не вніс до електронної декларації розкішний маєток площею понад 1 тисячу «квадратів», що записаний на його 73-річну тещу. На родичів «кривавого пастора» зареєстровано й купу офісних площ. Зокрема, 6 тисяч квадратів у будівлі на проспекті Корольова. Про це пише журналіст Дмитро Гнап на сторінці у Facebook.

Подробиці розслідування щодо нерухомості Турчинова повідомляє програма Слідство Інфо. Журналісти з’ясували, що родина секретаря Ради національної безпеки та оборони у 2016 році придбала розкішні маєтки під Києвом. Один з них  –  у селищі Білогородка Київської області площею понад 1 тис. кв.м., з прилеглою територією близько півгектара, персоналом і охороною. Маєток і земля оформлені на створену у серпні 2016 року фірму «Екостильком», власницею якої є теща секретаря РНБО Тамара Белиба.

По сусідству є будинок, записаний на 23-річного сина Олександра Турчинова – Кирила. Хлопець отримав будинок у подарунок на початку 2016-го. Будинок йому подарувала бабуся – Валентина Турчинова, мати секретаря РНБО.

Майно тещі та сина у декларації Олександра Турчинова не відображено, оскільки вони проживають окремо.

Розкішний будинок тещі Турчинов пояснює її діловими якостями: «Унікальна жінка. Вона дуже пишається, що понад 20 років працювала на найпотужнішому ракетному підприємстві. Але коли прийшла перебудова (…) вона пішла в практичну економіку. Займалась торгівлею металом. Сама їздила на розборки з чеченцями».

У своїй декларації Турчинов зазначив лише квартиру на 382 кв.м., яку має у спільній власності з дружиною.

Секретар РНБО розповів, що до приходу в політику також займався бізнесом: «Я вважаю себе непоганим фахівцем у практичній економіці, у питаннях фінансового консалтингу. Було кілька підприємств, якими я керував, які консультували дуже поважних людей».

Однак журналісти зауважують, що бізнесові успіхи тещі Турчинова збігаються з періодами його ж успіхів у політиці. Після Помаранчевої революції родичі та партнери Турчинова придбали офісний центр в Києві на вулиці Турівській,13-15. Потім тут розмітився офіс партії «БЮТ-Батьківщина».

Після Революції гідності фірми тещі Турчинова, окрім маєтку у Білогородці, придбали низку об’єктів нерухомості в Києві. Йдеться про приміщення на 6 тис. кв.м. на проспекті Корольова, 1, а також три приміщення по 200 кв.м. кожне на вулиці Коновальця, 32-В.

Крім того, у 2014 році тесть Турчинова відкрив ресторан разом з бізнесменом Ігорем Тинним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ