Liberal Democratic Party leader, one of the presidential candidates, Vladimir Zhirinovsky speaks during his press conference in Moscow, on January 16, 2012. The presidential voting in Russia is scheduled on March 4, 2012. AFP PHOTO / NATALIA KOLESNIKOVA
Жириновський хоче започаткувати новий стиль святкування днів народження

Одіозний лідер ЛДПР Владімір Жириновський планує відсвяткувати свій 70-річний ювілей 25 квітня без алкоголю і цигарок, проте з танцями й піснями, передає Lenta.ru.

«25 квітня, ви, напевно, знаєте, мій ювілей, вся країна готується», – сказав Жириновський, зазначивши, що дорогих подарунків йому дарувати не треба.

«Це буде в Манежі весь день. Особливості які? Ані грама алкоголю, жодної сигарети», – запевнив він, додавши, що великі застілля, на яких гості багато їдять і випивають зайве, – «це не свято, це знущання».

За словами лідера ЛДПР, це буде свято нового типу, без сидіння за столом і привітань на адресу ювіляра. На ювілей, як очікується, приїдуть 5 тисяч гостей.

«Жодного застілля – бігатимуть Манежем, тусовка, масовка, дискотека, брейк-данс і хори», – сказав Жириновський.

За його словами, «на честь дня народження» 25 квітня відбудеться «прем’єрний» запуск з космодрому Східний.

Жириновський уже неодноразово заявляв, що в його партії негативне ставлення до спиртних напоїв і тютюну.

«У ЛДПР ніхто не палить, а хто палить – виженемо», – сказав він в лютому 2013 року, коли в Держдумі ухвалювали «антитютюновий закон».

Також політик традиційно виступає як прихильник здорового способу життя. 14 січня 2014 року він заявляв про введення нормативів для статевого життя членів партії. Політик зажадав від однопартійців займатися сексом не частіше, ніж один раз на квартал.

«Чим рідше, тим краще. І тільки тоді, коли є взаємна симпатія», – зазначав парламентарій. На його думку, здоровий спосіб життя включає в себе, зокрема, й утримання від статевих надмірностей.

А 20 листопада 2013 року Жириновський повідомляв про те, що партія ліберал-демократів поступово переходитиме до вегетаріанського способу життя. За його словами, сам він ще минулого літа відмовився від вживання м’яса.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ