Жириновський закликав відкликати російського посла в Україні посла в Москву
Жириновський закликав відкликати російського посла в Україні в Москву

Одіозний російський політик, лідер партії ЛДПР Владімір Жириновський закликав надіслати до Києва роту спецназу. Так він відреагував на нечисленний мітинг біля посольства РФ із вимогою звільнити українську льотчицю Надію Савченко.

«У зв’язку з неможливістю нормальної роботи посольства Росії в Україні вважаємо за доцільне різко скоротити наш персонал і відкликати посла в Москву, а в Київ для захисту посольства направити роту спецназу», – йдеться в повідомленні.

«Не можна допускати того насильства, що відбувається в ці дні в Києві. Потрібні жорсткі заходи щодо захисту дипломатів», – заявив Жириновський.

Як відомо, 6 березня, біля будівлі посольства РФ у Києві пройшла акція протесту. Активісти, які вимагали звільнення з російського СІЗО української льотчиці, народного депутата Надії Савченко, закидали будівлю посольства яйцями.

За словами прес-аташе Олега Гришина, посольство Росії направило 6 березня в МЗС України «ноту протесту, бо у ніч на неділю був напад, розбили кілька машин, закидали посольство фаєрами й димовими шашками».

Читайте: Киянки та львів’янки стануть на захист Надії Савченко

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в української льотчиці, яку незаконно судять в Росії, з’явилася тахікардія й судоми. Про це повідомив генконсул України у Ростові-на-Дону Віталій Москаленко, який зміг відвідати полонянку.

Як відомо, 4 березня Надія Савченко оголосила сухе голодування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ