Мар'їнка
Після 9-годинного бою в Мар’їнці керівництво області готується до можливої подальшої ескалації

У Мар’їнці на Донеччині група цивільно-військового співробітництва розробляє план евакуації мирних жителів. Про це йдеться в повідомленні соціального проекту «Повернися живим» у Facebook.

«Після 9-годинного бою, який тривав тут до ночі, керівництво області вирішило підготуватися до можливої подальшої ескалації. З самого ранку група цивільно-військового співробітництва розробляє план термінової евакуації людей, насамперед, дітей і людей похилого віку», – йдеться в повідомленні.

У Мар’їнці та сусідній Красногорівці проживають близько 600 дітей і ще 120 немічних.

«Зараз вивозити їх немає потреби. Але якщо бойовики відновлять бойові дії чи зважаться на штурм, то для цивільних готують автобуси і місця, куди вони будуть перевезені в Кураховому і в Красноармійську. Крім того, триває перевірка бомбосховищ…люди знову залишати місто не бажають», – йдеться в повідомленні.

За минулу добу було зафіксовано 55 випадків порушення режиму припинення вогню. У прес-центру штаб АТО заявили, що 22 рази противник вів прицільний вогонь з мінометів, гранатометів і стрілецької зброї по опорних пунктах сил АТО в Мар’їнці. По контрольному пункту «Мар’їнка» працював снайпер і зенітна установка ворога.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ