Павло Зібров
У Мережі виклали відео на нову пісню Павла Зіброва «Польська Залізниця Лова-Лова»

Чиновникам «Укрзалізниці» не сподобалася спроба «самовисування» українського співака Павла Зіброва на головну посаду в польській залізниці. Натомість, в «УЗ» закликали його не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях, передає прес-служба компанії.

«Шкода, що носій національної культури, безперечний авторитет для багатьох шанувальників різних поколінь зважився на такий безглуздий крок – грубо порушив правила безпеки на залізничному транспорті. Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування», – зазначає прес-служба.

Повідомлення з’явилося невдовзі після того, як у Мережі виклали відео на нову пісню «Польська Залізниця Лова-Лова» українського співака, яку той виконав разом із молодим гуртом «Плюшевый Бруклин».

У тексті пісні ідеться про те, що Павло Зібров міг би очолити польську залізницю. Таким чином співак відреагував на обрання керівником «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна. Раніше він очолював польську залізничну компанію PKP Cargo, також відомий як учасник рок-гурту Chemia.

Кліп із Зібровим опублікували 27 квітня. Менш ніж за добу він набрав близько 100 тисяч переглядів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ