1634834-34694503-2560-1440
На даний момент Рівалдо є президентом і гравцем клубу «Можі-Мирин»

Колишній нападник збірної Бразилії з футболу Рівалдо закликав уболівальників утриматися від поїздки в Ріо-де-Жанейро під час Олімпіади 2016 року. Про це він повідомив у своєму акаунті в Instagram.

«У Ріо бандити вбили цю 17-річну дівчину. Ситуація в Бразилії стає все гіршою. Раджу всім, хто планує відвідати Бразилію або приїхати на Олімпіаду в Ріо, залишатися в своїх країнах. Тут ваші життя наражатимуться на небезпеку. Я вже мовчу про проблеми в охороні здоров’я і про весь цей політичний хаос. Одному лише богу під силу впоратися з неподобством, що відбувається в нашій країні», – написав Рівалдо та опублікував фото загиблої дівчини.

576265_20160510073851

Як відомо, Рівалдо – чемпіон світу 2002 року в складі збірної Бразилії. У цілому, за національну команду він провів 74 матчі, в яких відзначився 34 забитими м’ячами. На даний момент є президентом і гравцем клубу «Можі-Мирин».

Нагадаємо, у Бразилії зараз неспокійно. Зокрема, бойовики терористичного угрупування «Ісламська держава» погрожують вчинити теракти влітку 2016 року на Олімпійських іграх  в Бразилії. Повідомляється, що рівень загрози в останні кілька місяців зріс в Бразилії у зв’язку з терактами в інших країнах.

Крім того, нестабільної є і політична ситуація в країні. У квітні нижня палата парламенту проголосувала за відсторонення від посади президента Ділми Русеф. Імпічмент підтримали 367 депутатів. Раніше Cпеціальна парламентська комісія з імпічменту підтримала відсторонення президента Бразилії Ділми Русеф з посади. А у  березні мільйони бразильців вийшли на вулиці своїх міст з вимогою відставки чинного президента країни Ділми Русеф.

Тим часом, як писав Інформаційний Акцент, американські спортсмени можуть пропустити Олімпійські ігри в Ріо через вірус Зіка. Таку заяву у лютому 2016 року зробив Національний олімпійський комітет США, звертаючись до спортивних федерацій країни.

Літня Олімпіада 2016 року пройде у Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ