Снимок экрана 2016-04-28 в 08.54.59
Актор Орландо Блум відвідав Слов’янськ і Краматорськ

Голлівудський актор та водночас посол доброї волі UNICEF Орландо Блум побував на територіях Донбасу, звільнених від тимчасової окупації кремлівських найманців.

Зокрема, він приїхав до школи №13 міста Слов’янськ. Про візит стало відомо лише тоді, коли у Мережу почали викладати фото з зіркою «Володаря перснів» та «Піратів Карибського моря».

Згодом світлини з’явились і в офіційному Instagram зірки.

Orlando-Blum-Donbas1-620x400Orlando-Blum-Donbas2Як передають ЗМІ, Блум відвідав Святогірськ, Слов’янськ і Краматорськ. У Слов’янську актор відвідав школу № 13, а в Краматорську він був помічений у місцевому кафе.

За попередньою інформацією, Блум також планує провести тиждень в Києві.

Снимок экрана 2016-04-28 в 09.06.08Користувачка «Інстаграму», переможниця конкурсів краси Анастасія Сеніна, якій, судячи з усього, пощастило летіти разом із Орландо в літаку, написала, що актор тиждень проведе в Києві. У коментарях дівчина уточнює, що летіла з Парижа до Києва, а звідти – у Харків.

Нагадаємо, актор став відомим завдяки ролям у фільмах «Пірати Карибського моря» і «Володар персня». Також Орландо Блум – посол доброї волі UNICEF з 2009 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ