Перець
Гострота цього перцю за шкалою Сковілла становить 2,2 млн SHU

Американець-експериментатор Рассел Гокінс став новою зіркою Інтернету: він вирішив викурити та понюхати найгостріший у світі перець, який називається «Кароліна Ріпер», пише bdzhola.com.

Цим експериментом він намагався довести глядачам, що він «професіонал» своєї справи і його здоров’ю це не зашкодить.

Рассел відзняв відео свого «досліду» і виклав його в Інтернеті. Це спричинило шалений бум. Користувачі назвали Гокінса відчайдухом і найсміливішим чоловіком, а ще – визнали найкращим відеоблогером Мережі.

Нагадаємо, у 2015 році американські близнюки, ведучі YouTube-каналу The Twin Brothers Challenge, випили сік зі 130 найгостріших у світі перців сортів «Кароліна Ріпер» і «Скорпіон Тринідаду».

Брати вичавили сік з перців і розлили його по невеликих чарках. Кожен із них випив по п’ять чарок, після чого пішла негайна реакція – вони почервоніли, почали кашляти і задихатися, а один із братів після експерименту занедужав через гострий біль у шлунку.

Зауважимо, що перець сорту «Скорпіон Тринідаду» Книга рекордів Ґіннеса 2011 року визнала найгострішим перцем у світі, але він поступився цим званням «Кароліні Ріпер» 2013-го. Гострота цих перців оцінена в 1,5-2,2 млн. одиниць за шкалою Сковілла.

Перець вимірюють в одиницях шкали Сковілла. Підрахунок починається з нуля – це стандартний солодкий перець. 1 млн. одиниць Сковілла має індійський різновид чилі «Bhut Jolokia», «перець-привид». Він настільки сильний, що індійська поліція почала застосовувати його в гранатах для іммобілізації натовпу і боротьби з терористами.

Читайте:  Американець встановив світовий рекорд із поїдання перцю чилі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ